Polacy ograniczają rachunki za prąd poprzez montaż paneli słonecznych.

Co się dzieje?

  1. Rząd oferuje kwalifikującym się właścicielom domów wsparcie rządowe w wysokości do 37 000 zł + 5 000 zł na instalację, na pokrycie kosztów paneli słonecznych w ramach programu “Czyste Powietrze”.
  2. Ludzie w całej Polsce korzystają z tej oferty.
  3. Dzięki temu energia odnawialna jest tańsza niż kiedykolwiek wcześniej. Porównaj ceny paneli słonecznych. Znajdź najlepsze i zmniejsz wydatki na energię.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że dzięki panelom słonecznym mogą zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Nawet przy ponurej pogodzie w Polsce, sprytni właściciele domów są w stanie poczynić takie oszczędności, ponieważ fotowoltaiczne panele słoneczne są zależne od światła dziennego i mogą wytwarzać energię elektryczną nawet przy zachmurzeniu.

Rząd pomaga kwalifikującym się osobom w pokryciu kosztów instalacji paneli słonecznych w ramach programu Solar Grants. Umożliwia on ubieganie się o kwotę do 37 000 PLN na pokrycie kosztów instalacji paneli słonecznych.

Najlepsze jest to, że dotacje te pokrywają nie tylko koszt samych paneli słonecznych, ale także koszt ich instalacji!

Największe korzyści z przejścia na energię słoneczną

  1. Zmniejsz rachunki za prąd – światło słoneczne jest darmowe, więc po opłaceniu paneli możesz zacząć czerpać z nich korzyści.
  2. Zwrot kosztów instalacji – Hojne dotacje rządowe mogą pokryć znaczną część początkowych kosztów paneli słonecznych, co oznacza, że nie ma dosłownie żadnego powodu, aby odkładać ich zakup.
  3. Zmniejszenie śladu węglowego – Wszyscy wiemy, że chodzi głównie o wynik finansowy, ale ważne jest, aby pamiętać, że panele słoneczne są naprawdę dobre dla wszystkich. Przeciętne gospodarstwo domowe może zmniejszyć swój ślad węglowy nawet o 30%, wytwarzając własną energię elektryczną za pomocą paneli słonecznych.

Jak zacząć oszczędzać dzięki energii słonecznej?

  1. Kliknij swoją lokalizację na mapie, by uzyskać BEZPŁATNĄ wycenę.
  2. Odpowiedz na kilka prostych pytań, a my skontaktujemy Cię z dostawcą, który przygotuje indywidualną wycenę.